fbpx Інноваційні ecofriendly матеріали | LDecor: Нанесение декоративной штукатурки

+ 38 (096) 161 01 64

Вы здесь

Інноваційні ecofriendly матеріали

Людині властиве прагнення комфорту, бажання жити у затишку.

Мрія про стильний інтер'єр власної квартири, будинку, офісу мотивує до облаштування свого простору так, щоб він дарував комфорт, затишок, життєздатність та відповідав сучасним тенденціям дизайну в інтер'єрі.

Компанія L.DECOR – це створення сучасного простору, що відповідає високим вимогам естетики, декорування, екології, комфорту.
У своїй роботі використовуємо виключно декоративно-оздоблювальні матеріали італійських марення IMPEX COLOR, SAIFSPA, OLTREMATERIA, виробництво яких засноване на екологічно чистих матеріалах та новітніх технологіях.

Продукція IMPEX COLOR, SAIFSPA, OLTREMATERIA відрізняється надзвичайно високими експлуатаційними характеристиками та низьким впливом на довкілля.

Вся лінійка декоративно-оздоблювальних матеріалів на вапняній основі виконана з матеріалів мінерального походження. Спеціально підібране екологічно чисте сполучне забезпечує практичні властивості покриття: зносостійкість та можливість вологого прибирання. Крім того, вони дихають, стійкі до агресивного впливу бактерій, відрізняються вогнестійкістю. Сертифіковані як такі, що містять низький рівень викидів летких органічних сполук (ЛОС), що сприяє поліпшенню якості повітря в приміщенні та дозволяє створити здорове та зручне місце, в якому люди можуть жити та працювати.

Компанія L.DECOR, використовуючи в роботі високоякісні декоративно-оздоблювальні матеріали, ретельно стежить за дотриманням технології нанесення вибраних покриттів. Поєднуючи такі поняття як: традиції, сучасні технології, ексклюзивність з поняттями, елегантність, гармонія, колір - компанія L.DECOR дарує не тільки реалізацію Ваших сміливих проектів, які залишалися до цього тільки в уяві, але й подарує особливий настрій приміщенню. Поєднає матеріальне з духовним.

Інтер'єр з обкладинки: будинок архітекторів Олега Волосовського та Олени Логвінець

04.04.2020

  Дім, у якому хочеться залишитися назавжди! Відомі українські архітектори Олег Волосовський та Олена... Читать далее
Архітектурний хакатон "Від ідеї до проекту"/Hallway

03.06.2019

Архітектурний хакатон "Від ідеї до проекту"/організатор Hallway/ - атмосфера творчості та професійного підходу.... Читать далее
Salone del Mobile. Milano 2019.....емоції зашкалюють!

16.04.2019

Salone Internazionale del Mobile рік у рік перебуває у центрі світової уваги. Об'єднує бізнес та культуру, створюючи... Читать далее
Смотреть все новости